@natinspire

Strona internetowa WYDARZENIA

Dzień ślubu to dosyć skomplikowane przedsięwzięcie. Podczas przygotowań zauważycie, że to również duże wyzwanie logistyczne, nie tylko dla Pary Młodej ale również dla świadków i gości. Nie wszystkie informacje da się umieścić na zaproszeniu, dlatego z pomocą przychodzi spersonalizowana strona internetowa Waszego wydarzenia. 

Pomysł ten cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Osobiście uważam, że to świetne rozwiązanie, w którym można przekazać swoim gościom wiele ważnych i tych mniej istotnych informacji, nie robiąc jednocześnie z zaproszenia książeczki zapełnionej tekstem. 

Co mogłoby się znajdować na takiej stronie?

Dokładne informacje o dacie i godzinie rozpoczęcia uroczystości oraz mapki dojazdu do ważnych miejsc takich jak kościół, sala weselna czy hotel.

Informacje o Was, o tym jak się poznaliście i co robicie na co dzień. Wy znacie siebie bardzo dobrze, ale daleka ciotka na pewno chciałaby wiedzieć "Co to za chłop" :)

Wasze wspólne zdjęcia, z dzieciństwa lub sesji narzeczeńskiej. 

Lista preferowanych prezentów lub informacje co wolelibyście dostać zamiast nich.

Zaproszeni goście mogliby również zostawić Wam życzenia w formie wiadomości, zamówić ulubioną piosenkę, dowiedzieć się co będzie na deser a parę tygodni po weselu obejrzeć piękne zdjęcia od fotografa... 

Jeśli przekonałam Was choć trochę - zachęcam do kontaktu. 

Możecie użyć formularza
lub wysłać maila na adres natinspire@gmail.com
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now